Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? - Përputhen, 16 Prill 2021

1,3 milj. näkymät1 079

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on FIblock Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Julkaistu 20 päivää sitten

  Kommentteja

  1. Arjeta Xhemaili

   Po jasmina ka rënë ne dashuri me andin shum

  2. Mehmet Muhadri

   Andi Asht perj Peje a dini Qka thojna na tjere Ktyre perj Peje Runa Zot teje 😂😂😂😂😂😂

  3. Gjevdet Bujupai

   Ah kjo dhelper dinake kjo jasmina

  4. Luan Kadrija

   kjo ledidada a hala eshtë ktu

  5. ILLYRIAN Warrior

   pse nuk jan dal sod dhe dje perputhen?

  6. Kralb Oz

   Ky Mevalni „ S‘eshte puthur prandaj can“ phaaaaa fshatar i pares dore!!!

  7. Flora Gashi

   O sa interosont qe osht

  8. Enso Dzika

   fi

  9. -soy simp-

   jasmina car ju ke ber dhembeve, i ke pas kaq te bukur

  10. doire aintu

   Like kush ka të njëjtin mendim me mua që edhe pse e dimë që emisioni eshtë i gjithi skenar prapseprapë e shofim cdo ditë 👇🤦

  11. Ges Mirdita

   Mimo mino nino

  12. Ges Mirdita

   Macja mimo mino

  13. Ges Mirdita

   Mimon

  14. Merfi Oxa

   Fëmin bythe

  15. mandu & mochi

   31:55 😂😂😂😂😂

  16. Avatoon_mucize

   Sa me edukate qe eshte Lediana ja liroi vendin andit qe te rrinte ma jasminen dhe ajo te shkonte tek mevlani Respekte💝

  17. wnnalis cioov

   Mevlani ka shum te drejt per Olen👏👏👏

  18. xhuljano_230

   O andi e thash dhe un m para 😂😂😂✌

  19. Luanesha78

   Mace me udhar veç sot kam pa hahaha

  20. Lorenci Shkodra

   Mevlani mbas 8 muajve arriti ta gjeje ne fund kurse te tjeret e gjejne per nje muaj

  21. Ges Mirdita

   2:25 te kafshon thot murati te kafshon macja ahhaha🤣🤣🤣

  22. bilinas mini

   E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

  23. Hey There

   Jasmina out

  24. XdoriX Lyric

   Kto t tjerat sa vijn behen me t bukura antonela ben te kunderten cdo dit me e shemtut😂🤡

  25. Νίκος Γαλαίος

   Jasemina e do andin vecem per letra qe te ngeci andej nga amerika, ca lidhje kan kta te dy qe pa u lidhur akoma bejn kshtu llogarite te lidheshin diten tjeter do ndaheshin duket djelli qe ne mengjes nuk kan pik lidhje per lidhjen e tyre esht thjesht mashtrim ose do te ngeci asimina per arsyje te tjera, O cuna ju thaft dora neqofte se harxhoni leket per kto sorrat

  26. kristi kristi

   Cke mo Mevlan pse shfryn kur thote Bora per takimin, kur ben ti tangerllik mos ngelte njeri aman...po e sigurove Ledjanen e ben pordhe tani.

  27. Algas Ura

   Ky i riu me tattu el dorado i shqiperis

  28. Suzana Lile

   Thoni ndonje fjale positive more njerez .

  29. bocoy noiu

   E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

  30. Marsela Kore

   Bitter i tharte thote truthara Jasmine!😂

  31. Klaus Nikolli

   Vk

  32. ALBA_4_LIFE

   😭😭😭😭😭

  33. ALBA_4_LIFE

   Po kjo laraska qan pse esht deklaruar per Andin

  34. Natasha Cela

   Skenar i rrathes 😏😏😏

  35. Mesut Kamberi

   prek macen ene ha llelel

  36. Vlore alb

   Uaaa po kjo Antonela pse esht ber kshtu shum esht prishur😔 si ka mundesi!!

  37. Humor Shkodre

   1- Jasemini shume e serte, jo funny, llogarikerkuese dhe jo joshese. 2 - Andi ka gjete dike me te mire jashte se eshte distancu komplet.

  38. Erselda Hakorja

   As te kafshon as te ha 🤣🤣🤣🤣😅

  39. Humor Shkodre

   Ai idioti qe thot pese here qe nje vajze eshte me e paraqitshme se nje tjeter ashtu si pa te keq. Cfare injoranti! Rip!

  40. Eleni Hakarepi

   Sa kot kjo Jazmina duket fare fallco ne cdo gje I beri dhurat vetes unaz gjasme ja beri Andi 🤮🤮🤮🤮 aty dukej qarte qe kjo e kish organizuar vete sepse skish pike emocioni 🤢🤢🤢🤢

  41. Me And me

   Kjo Jasmina po i ndalon Andit te pershendetet me njerezit bo bo sa e semure gjynaf e shkreta.Andi futja vrapit

  42. Gjevdet Bujupai

   Ku te largohet ANDI dhe JASMINA nuk ka vleft ky program shikushmeria e kosovarve do te bie 1%

  43. bouytt guyt

   ishte thjesht preteksi.

  44. Adi123

   B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X-..❤️⤵️ cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618793350

  45. kevin reno

   Lere fare ket Jasminen o Andi ,se nuk ja vlen ,femer stresuese 😂😂😂

  46. Fabio Llusha

   Asnjeri Murati: eshte femer apo meshkuj

  47. Gjergj Gilaj

   krejt pa lidhje sic16cvjeçare bejne jasmina edhe andic me te lodhe me kto skena si bejne me njeritjetrin

  48. Roland Kuka

   Jasmina fake

  49. Administratori i pallatit tim - Your Voice

   fiblock.info/face/videot/fYBre6ZlZ2HUpI4.html

  50. healthy lifestyle

   nuk e di pse por Antonela duket sikur secilen dit qe vjen po plaket me shume

  51. Kristi Kristi

   1 minute heshtje per Jasminen qe kujton se bitter do te thote e tharte😚

  52. Silvia Kola

   ANDI &JASMINA NUK KANE LIDHJE ME NJ TJ

  53. Esmeralda Kula

   Shikoni shum PZ Jasmina Andi Aman se ju shikoj e vuaj e un me ju Andi e shikon me sy te dashuruar e Jasmina duket qe e do.nuk eshte pun lidhjesh kta duhen eshte mekat ti nderhysh do Perendia jan ter jeten bashk

  54. Bamby Bamby

   Sa koti kjo jasmina leshi, pa lezet një karakter kotiii fare pa lidhje 🤮🤮🤮🤮🤮

  55. Naim Maloku

   Emisioni i përputhen është emision i reklamave. Është për të vjellur se sa reklama bëhen në këtë emision. Nuk ka më lumturi për ta shikuar.

  56. Anisa Bardhi

   Nuk i plas kujt per jasminen dhe kete emision koti like kush mendon si une👍😘

  57. Joni Xhafi

   Jasmina qan nga xhelozia se mos ja mar Ola Andin dhe ben keto mashtrime qè ti ven nga afer po kjo dhe antonela dhe sara nuk jan per tè krijuar familje jan pikersht keto qè prishen familjen.

  58. Yugioh Duel Links

   Macja mbas kesaj video ka per tu bere e famshme xdddd

  59. Joni Xhafi

   Jasmina nuk e do Andin thjesht eshtè xheloze se mos ja mirte Ola kaq.

  60. adela kolaveri

   Po ci paski bo ktij muratit e paski majt ne hekra deri tani

  61. Adelina Lina

   Kjo jasmina mjeri burr kush te ket ose andi... boboo shum e komplikuer 🙄

  62. A U S T R A L I A L - G A N G ever

   Lot korkodili jeni ber mu si slagat e rumanise ne mest te Anglise turp me gjith emisjon dhe top chanell ka ran shm posht si staff...

  63. Ana Bardhoshi

   Jasmina, posesive,e smure!!

  64. Perparim Pepshi

   Mese ja din pikat e dobta jasmines pse nuk i ban tr lumtut anidi pom foket se edhe ti je pak sa arrogant.

  65. My tarara

   Jasmina -Antonela dhompira vertet. Gjith me filters. 🤢🤮

  66. Megi Ndoni

   Ky andi me jasemina jan kot me kot se kpt per ca rrin bashk

  67. kevin reno

   Bravo Ola bej ,cfare ndjen mos I degjo kritikat fanatike te injoranteve ,por shko drejt Europe's mebmndje hapur 👍😊

  68. vbddfy euuyt

   Sa keq ju kthye Bora Mevlanit. Ai thjesht donte me zbut situaten kur po qante Jasmina, po ju doni klikime e doni te zgjasni zenken e tyre idjote 😂

  69. Sadete Baba

   Si e durin Andi kete debilen

  70. saliji merxhan

   Me shum reklama se program naj keni shpifur ne reklama

  71. Besmir kajo

   bravo murat shyqyr qe e le sindin se do te bente vetem shtres vlla

  72. Ardenis Gjoni

   Bora is bare forcing it with the fake couple andi jasmina

  73. Mili milion

   Hahhahahahah jasmina dhe andi jan te mire 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

  74. Tullio Sanremo

   Me materialiste se jazmina nuk ka !

  75. Tullio Sanremo

   O Murat mere Olen !

  76. Rosy Apple Kitchen

   Andi ka kuptu qe Jasmina don perkdhelur nga ai edhe per inat nuk e ben po ate gje. Por me kohen do ti qendroj besnik e ka thjesht provokim ne fillim per ta kuptu se sa eshte ajo per te. Dhe Andi fitoj ate qe deshi se ajo ju deklaru edhe pranoj qe ka pelqim dhe nuk e shef si shok. Ne kete histori kam kalu dhe vet te lodh shume ne fillim por me ne fund bije cdo gje ne vend sepse kan shume kimi

  77. Ermir Cenaj

   Sa grada ke o Shefe.

  78. Drragoi1

   Bitter eshte e hidhur jo e tharët. Kjo Jazmina ben sikur ka bo nja 10 vrasje.

  79. InsaneGamer™

   ah kto rreklamattt

  80. Anita Ferhati

   Kush e kapi kur u thane emrat qe do zgjidhnin vajzat Antonela tha kush eshte shkruajtur kishte harruar ke i kishte thene olsa me zgjedh, as emrat Nuk i shkruajn vete 😂😂😂

  81. Griselda Doko

   O bora kot I nxierni kto reklamat se njesoj I bejm skip

  82. Miss Ashes to Ashes

   P. S nje minute heshtje per “narcist” thene nga Bora.

  83. Miss Ashes to Ashes

   Nata e pare e dashurise-thote Arjani per Jasminen dhe Andin. Arjan, nata e pare e dashurise per ta, eshte nje kujtim i larget. Jane tek e disata...!

  84. hans entertainment

   Jasmina dhe andi jan t bukur per tu pa bashk po nk shkojn se nji mashkull don nji femer qe ajo ja rrit vetbesimin atij dhe me shum dhe jo me e ul

  85. doriana dedja

   Bitter dmth e hidhur oj jasmin,

  86. Erion Vrapi

   Genjen pra genjen

  87. Labby Not

   Valla moj Jasmina qikjo asht “Karma” se lujte me Princinn veq per me bo xheloz Andin e tash kaj se shum mir po ta bon bitch ke marr ni leksion tmir njet 🖕🏻

  88. Leonard Brasha

   Jasmina o lot krokodili, po veprimet me atdheun i harrove

  89. I Sinqert për të Kritikuar

   53:29 Andi spaske faj qe tpaska nxan gjumi nket karrike...hahahahaha....

  90. TIRONSI FF FREE FIRE

   Boni unlike ksaj robqiresh

  91. Pajtim Osmanollaj

   Jam 30vjeq dhe te them drejten ky andi vs. jasmina doren ne zemer me kujton adoleshencen kur isha 14vjec. Gjithsesi ju falnderoj qe ma kujtuat nje kohe te kahmotshme.

  92. Aaron Kastriot Iseni

   Murati nuk agjeron, i ka menstruacionet.

  93. Petrit Deda

   Jasmina nuk duhet gja dreqit.....

  94. Albanet Babacom

   Per zotin ky andi lopë e gjall total

  95. Email Zyrtar

   Kjo antonela eshte bo si Laura tek 100 vitrinat qe ska lon mashkull pa u q.

  96. Liridona Jakupi

   hajt ola se ta kthen tjetra kta ke sigurt100%

  97. Liridona Jakupi

   vjen tjetra ja kthen oles karma kthehet qka bajsh kthehet

  98. Genève Suisse

   Ola pse e ke zerin si burre ??Na e shpife!

  99. Aferdita Zenuni

   Omg kjo xhelozi nga Jasmina eshte semundje se di moj vajz nuk kalohet jeta me ket xhelozi qe ke ti

  100. Elona Hoxha

   Po mendoj qe jasmina ka rene ne dashur me anidn❤️😍🥰